Wprowadź nazwę domeny, którą chcesz pre-rejestrować, wybierz rozszerzenie i kliknij przycisk szukaj

Dodaj Dodaj

Proszę wybrać zakładkę

Dane konta

Login musi zawierać od 6 do 6 znaków. Dozwolone znaki: a-z, A-Z, 0-9, '_' i '-'
Wymagane hasło. Hasło musi składać się od 6 do 16 znaków. Zdecydowanie radzimy założyć długie hasło zawierające cyfry i wielkie litery.

Wiadomość

To pole jest opcjonalne. Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub uwagi dotyczące naszego modułu pre-rejestracji lub masz dodatkowe pytania proszę o wpisanie ich w polu komentarza.

Weryfikacja

.ابوظبي jest to nowa domena funkcjonalna najwyższego poziomu (IDN gTLD) ogłoszona przez ICANN, organ zarządzający domenami internetowymi. Celem programu nowych gTLD jest zwiększenie konkurencji, innowacji i wyboru dla klientów. Możesz jej jako okazję do uzyskania idealnej domeny, która wcześniej została przechwycona przez kogoś innego. Wprowadzenie domeny z rozszerzeniem .ابوظبي jest podzielona na 3 fazy: Pre-rejestracja, Sunrise i Landrush. Po okresie Landrush domena .ابوظبي stanie się domeną publiczną, a rejestracja będzie dostępna dla wszystkich (Ogólnie Dostępna).

Prerejestracja
(dostępna dla podmiotów nieposiadających znaku towarowego, do momentu wejścia domeny w fazę Ogólnej Dostępności)
Wolny od opłat i niewiążący sposób, aby zabezpieczyć nową domenę. Wykazanie zainteresowania daną domeną i ewentualne zarejestrowanie nazwy w domenie .ابوظبي, gdy będzie dostępna do rejestracji.
Sunrise
(czas trwania około 30-60 dni)
Okres w fazie aktywacji domeny .ابوظبي przed rozpoczęciem rejestracji ogólnej dla końcówki .ابوظبي, który umożliwia właścicielom marek/znaków towarowych zarejestrowanie lub zablokowanie powiązanych nazw domen. Zobacz naszą usługę rejestrowania znaków towarowych w TMCH.
Wycofano
(czas trwania około 30 dni)
Początkowa faza wdrożenia dla ogólnej dystrybucji, gdy ktokolwiek (zazwyczaj firmy) może złożyć wniosek o nazwę domeny .ابوظبي. Rejestracje w fazie Landrush zazwyczaj NIE są typową kolejką pierwszeństwa. Zduplikowane zgłoszenia są licytowane między stronami chcącymi zarejestrować identyczną nazwę domeny.
Ogólnie Dostępna
(bezterminowo po fazie Landrush)
W końcu, nazwy domen z rozszerzeniem .ابوظبي będą ogólnie dostępne w normalnych cenach detalicznych według kolejności zgłoszeń. Wnioskodawca może starać się o wcześniej pre-rejestrowane domeny w końcówce .ابوظبي. Podczas rejestracji domena jest oficjalnie zarezerwowana i zarejestrowana w czasie rzeczywistym.

Jeśli nie jesteś właścicielem marki, zanim domena stanie się ogólnie dostępna możesz brać udział tylko w pierwszej fazie i pre-rejestrować nazwy domen w końcówce .ابوظبي. Korzystanie z naszego modułu pre-rejestracji jest bezpłatne i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domen. Otrzymasz bieżące informacje na temat swoich pre-rejestrowanych domen, w tym informacji na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr właściwy dla danej domeny funkcjonalnej. Należy pamiętać, że pre-rejestracja nazwy domen .ابوظبي nie jest kolejką do rejestracji. Nasza firma dołoży wszelkich starań, ale nie możemy zapewnić żadnej gwarancji, że pre-rejestracja w konsekwencji doprowadzi do udanej rejestracji wybranej domeny w rozszerzeniu .ابوظبي.
Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje prawa do określonej domeny, sprawdź naszą usługę Zarządzania Znakami Towarowymi, która oferuje właścicielom marki prosty, lecz skuteczny sposób monitorowania i ochrony swoich znaków. Jest to również jedyny sposób, dzięki któremu właściciele znaków towarowych mogą uczestniczyć w wyznaczonych okresach Sunrise.
Dla osób nie posiadających znaków towarowych pre-rejestracja nazw domen .ابوظبي będzie dostępna do ogłoszenia ogólnej dostępności domeny.

Często Zadawane Pytania o domeny .ابوظبي w kategorii IDN
Co to są nowe gTLD?
gTLD (Generic Top Level Domain) jest zbiorem znaków po kropce na końcu adresu strony. Setki nowych rozszerzeń domen (nowe gTLD), takich jak .SPORT, .ART lub .WEB, są wprowadzane do internetu jako alternatywa dla adresów .COM lub .NET.
Dlaczego powinienem zarejestrować domenę .ابوظبي?
Możesz dowolnie wybrać spośród setek rozszerzeń domen dopasowanych do potrzeb Twojej strony internetowej, aby nadać jej unikalną tożsamość w sieci. Ponadto, z końcówką .ابوظبي Twoja strona może częściej pojawić się w wynikach wyszukiwania i generować większy ruch na stronie www.
Kiedy domena .ابوظبي będzie dostępna?
Daty każdej fazy zależą od rejestru zarządzającego nowymi domenami (new gTLDs). W przypadku .ابوظبي, szczegółowe terminy zostaną opublikowane, gdy tylko zostaną podane do wiadomości publicznej. W chwili obecnej dostępne są następujące informacje:
Sunrise: TBA
Landrush/Program wczesnej dostępności: TBA
Ogólnie Dostępna/Wypuszczona: TBA
Dlaczego powinienem dokonać pre-rejestracji domeny .ابوظبي?
Będziemy informować Ciebie na bieżąco o wszystkich wydarzeniach związanych z Twoją pre-rejestracją domeny .ابوظبي, w tym informacje o cenach i przepisach, gdy zostaną ogłoszone przez rejestr odpowiedzialny za domeny .ابوظبي.
Czy pre-rejestracja .ابوظبي coś kosztuje?
Korzystanie z naszego modułu pre-rejestracji (gTLD pre-registration) jest bezpłatne i bez zobowiązania aż do zakupu. Należy pamiętać, że pre-rejestracja .ابوظبي nie jest kolejką. Pomimo tego, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnego rodzaju gwarancji, że pre-rejestracja rzeczywiście doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny .ابوظبي.
Czy są jakieś ograniczenia dotyczące pre-rejestracji domeny .ابوظبي?
Nie, w Web Solutions możesz za darmo dokonać pre-rejestracji tylu domen [nowych gTLD] ile chcesz. Jednak, pomimo że dołożymy wszelkich starań, nie możemy dać żadnej gwarancji, że rejestracja wstępna doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w .ابوظبي.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji domeny .ابوظبي?
Jeśli jesteś właścicielem marki, ważne jest, aby zarejestrować swój znak towarowy w Trademark Clearinghouse (TMCH) przed opublikowaniem domeny .ابوظبي. Marki są chronione przez TMCH na dwa sposoby: poprzez Usługę Sunrise i Usługę Zastrzeżenia Znaków Towarowych. Web Solutions dodatkowo oferuje usługę Zarządzania Zgłoszeniami TMCH. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.
Czy jestem zobligowany zarejestrować domenę .ابوظبي, którą pre-rejestrowałem?
Pre-rejestracja domen .ابوظبي w Web Solutions jest bezpłatna i nie zobowiązuje do kupna nazwy domeny w późniejszym czasie. Wyrażając swoje zainteresowanie domeną .ابوظبي i jej pre-rejestracją, możesz być pewny pomocy z naszej strony, będziemy informować Cię na bieżąco o wszelkich zmianach dotyczących .ابوظبي.
Dlaczego powinienem pre-rejestrować domenę .ابوظبي w Web Solutions?
Założona w 1998 roku, firma Web Solutions jest uznanym rejestratorem domen i akredytowanym agentem Trademark Clearinghouse z wieloma osiągnięciami i szeroką bazą zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat procesu rejestracji wstępnej, proszę skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej na support@web-solutions.eu lub dzwoniąc pod numer +44 (0) 20 4571 1971.
Czy każdy może zarejestrować nazwę domeny .ابوظبي?
Wymagania rejestracyjne mogą być różne dla każdego rozszerzenia w zależności od kategorii, do której należą i rejestru, który je oferuje.
Gdzie mogę hostować domeny .ابوظبي?
Web Solutions' services include hosting and email service for .ابوظبي. To order hosting, email service and SSL certificates, click here or contact our Support Team at support@web-solutions.eu or via phone on +44 (0) 20 4571 1971.
Czy muszę skonfigurować moje pola DNS?
Wszystkie nazwy domen .ابوظبي mogą być przechowywane na własnych serwerów nazw. Jeżeli nie posiadasz określonych nazw serwerów, nasza firma dostarczy DNS bezpłatnie dla Twoich domen .ابوظبي.
Rights protection mechanism

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat końcówek domeny .ابوظبي, masz jakieś pytania dotyczące domen z kategorii IDN lub usługi pre-rejestracji, skontaktuj się z nami na relations@web-solutions.eu lub telefonicznie: +44 (0) 20 4571 1971