Wszystkie wypisane kraje poniżej wprowadziły ograniczenia, które uniemożliwiają międzynarodowym firmom rejestrację nazw domen. W krajach takich jak Norwegia, Kanada czy Australia tylko lokalne firmy mogą rejestrować domeny.

Usługa Lokalnego Przedstawiciela

Globalny lider w świadczeniu usługi Lokalnego Przedstawiciela

W Web Solutions staramy się przełamać ograniczenia związane z rejestracją i udostępnić zastrzeżone domeny naszym Klientom. Web Solutions jest globalnym liderem w dostarczaniu usługi Lokalnego Przedstawiciela, która służy do rejestracji takiego typu domen - usługa ta często nazywana jest usługą proxy lub usługą lokalnego agenta. Z usług tych można skorzystać za pośrednictwem naszego lokalnego biura lub agenta. U nas możesz uzyskać ważną domenę danego kraju, której inni rejestratorzy nie będą mogli zarejestrować.

Gdy prowadzisz lokalną działalność w Chorwacji, Tajlandii, Malezji lub gdziekolwiek indziej, potrzebujesz ważnej lokalnej domeny. Dzięki niej twoja witryna zyska zaufanie, a także przyspieszy lokalne wyszukiwanie, kierując większy ruch do Twojej witryny.

Poniżej znajduje się pełna lista krajów, w których Web Solutions oferuje Usługę Lokalnego Przedstawiciela.

Czym jest usługa Lokalny Przedstawiciel?

W wielu krajach wymagana jest lokalna obecność w celu rejestracji domeny. Często jest to kontakt administracyjny, który musi znajdować się w kraju, w którym dana domena ma być zarejestrowana.

Wymagania i proces rejestracji różnią się w zależności od kraju. Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, Web Solutions oferuje usługę Lokalnego Przedstawiciela. Ta usługa jest również nazywana lokalną usługą proxy lub usługą lokalnego agenta. Jest to umowa upoważniająca nas do bycia lokalnym kontaktem domeny, który jest respektowany i akceptowany przez organy rejestrujące, tak aby spełnić warunki rejestracji domeny.

Lokalny adres dla rejestrującego domeny jest wymagany w krajach takich jak Norwegia, Kanada, Albania i wielu innych. Poniżej znajduje się pełna lista krajów wymagających takiego adresu, które są obsługiwane przez Web Solutions.

Certyfikat Użytkownika

Web Solutions wystawia podpisany Certyfikat Użytkownika Klientom korzystającym z usługi Lokalnego Przedstawiciela. Zabezpiecza on Twoje prawa do posiadanych nazw domen.

Jak zarejestrować domeny w kraju z ograniczeniami?

To proste! Wybierz rozszerzenie domeny z listy, przeczytaj regulacje i sprawdź czy wybrana nazwa domeny jest dostępna za pomocą naszego formularza wyszukiwań. W następnym kroku będziesz mógł wybrać naszą usługę Lokalnego Przedstawiciela. Możesz także skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem support@web-solutions.eu, aby uzyskać pomoc.

Warunki usługi Lokalnego Przedstawiciela

Web Solutions musi pozostać dostawcą zarejestrowanej domeny przez proxy przez cały okres korzystania z usługi. Nazwa domeny będzie odnawiana, o ile obowiązujące opłaty roczne zostaną wniesione na czas. Przedpłaty nie będą zwracane w przypadku rezygnacji z usługi.

Jeśli nazwa domeny proxy jest używana do nielegalnej komunikacji, w szczególności, ale nie ograniczone do, narusza lokalne prawa, Web Solutions natychmiast usunie taką domenę lub wprowadzi ją w stan nieaktywny. Jeśli nazwa domeny jest używana do publikowania treści o charakterze nieetycznym lub niemoralnym, nazwa domeny zostanie zawieszona do czasu, gdy treść zostanie zmieniona na warunki pozwalające na jej aktywację.

Web Solutions lub jej przedstawiciel świadczy usługi proxy w dobrej wierze, lecz nie może zagwarantować nieprzewidzianych przerw lub zaprzestania świadczenia usługi. W przypadku, gdy zostaniemy pouczeni przez rejestr, sąd lub podobną instytucję w celu wskazania lub zmiany podstawy prawnej do użytkowania nazwy domeny lub całkowitego jej usunięcia, zrobimy to natychmiast i nie możemy w żaden sposób ponosić odpowiedzialności za te działania.

Web Solutions posiada prawo samodzielnego, nawet bez informowania klienta, aktualizowania danych adresowych kontaktów domeny lub przenoszenia własności nazw domen korzystających z usług proxy między lokalnymi agentami.

Rejestrujący domenę potwierdza, że zgodnie z jego wiedzą nazwa domeny w żaden sposób nie narusza znaku towarowego lub innych praw osób trzecich oraz nie narusza żadnych bezpośrednich ani pośrednich przepisów lub procedur w odpowiednich krajach i poza nimi. Jeśli jednak w jakimkolwiek momencie Web Solutions uzna, że nazwa domeny narusza takie procedury, staje się uprawniona do niezależnej reakcji i zabezpieczenia własnych interesów. W tym celu może bez ograniczeń podejmować takie działania, jak wyłączenie domeny, przeniesienie jej do nowego właściciela lub całkowitego usunięcia.

Wyraźnie zabronione jest korzystanie z naszej usługi proxy w celu zakupu i sprzedaży nazw domen. Jeśli jakakolwiek nazwa domeny zostanie znaleziona jako "na sprzedaż" natychmiast stanie się nieaktywna lub usunięta. Wyjątkiem może być domena typu generycznego, w którym to przypadku taki wyjątek musi zostać wyraźnie uzgodniony na piśmie przed zamówieniem nazwy domeny.

Osoba rejestrująca zgadza się chronić i zabezpieczać dobre imię Web Solutions, w szczególności chronić przed wszelkimi stratami, szkodami lub kosztami, w tym uzasadnionymi honorariami prawników, wynikających z roszczeń, działań lub pozwań związanych z jakąkolwiek domeną proxy.

W przypadku złożenia skargi przeciwko firmie Web Solutions lub jej przedstawicielowi, bezpośrednio lub za pośrednictwem lokalnego sądu, firma nie ma obowiązku bronić rejestracji domeny ani brać udziału w takiej procedurze. Web Solutions może również zdecydować czy poprosić Klienta, aby dostarczył on w ciągu 7 dni dowód uzasadnionego prawa do domeny, lub poinformować go w jaki sposób ma odpowiedzieć na wniesioną skargę.

W przypadku utraty nazwy domeny Web Solutions lub nasz przedstawiciel nie ponosi odpowiedzialności za straty poniesione przez naszego Klienta, niezależnie od tego czy Web Solutions poinformowano go o możliwości takiej utraty. W przypadku korzystania ze starannie wyselekcjonowanego przez nas lokalnego przedstawiciela, a nie z naszego lokalnego biura, również nie możemy odpowiadać w żaden sposób za podejmowane przez niego działania - teraz i w przyszłości.

Kompletna lista oferowanych rozszerzeń i krajów

Kraj
Domena
Rejestracja
Odnowienie
LPS

Potrzebujesz więcej informacji?

Czy chciałbyś zarejestrować nazwę domeny w kraju, który wymaga lokalnej obecności i nie ma jej na liście? Czy potrzebujesz pomocy lub masz inne pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem support@web-solutions.eu aby uzyskać więcej informacji.