Wprowadź nazwę domeny .fr, którą chcesz zarejestrować lub wybierz rozszerzenie i kliknij przycisk szukaj

.FR przepisy w skrócie:

Ubiegający się musi mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. Web Solutions dodatkowo oferuje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .FR.

Opłata roczna: EUR 166.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 0.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.


Pełne przepisy dla domeny .FR:

Ubiegający się musi mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, firmy z siedzibą w UK oraz na Giblartarze, nie kwalifikują się do rejestracji domen .FR.


Ubiegający się z następujących krajów europejskich mogą zarejestrować nazwy w domenie .FR oraz innych domen rejestru AFNIC umieszczonych poniżej:

AT, BE, BG, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI, AX, FR, GP, GF, MQ, RE, TF, YT, PF, NC, PM, WF, GR, HU, IS, IE, IT, LI, LT, LU, LV, MT, NL, NO, PL, PT, RO, SE, SI, SK, CH.

Znak handlowy zarejestrowany w Unii Europejskiej lub kraju członkowskim nie jest już wystarczający aby móc zarejestrować nazwę w domenie .FR. Jeżeli posiadasz firmę w UK oraz europejski/zarejestrowany przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej znak handlowy, zalecamy skorzystanie z naszej darmowej usługi Lokalnego Agenta.

Rejestrujący z siedzibą w Wielkiej Brytanii, którzy zarejestrowali swoje domeny przed 1 stycznia 2021 r., mogą zachować swoje nazwy domen. Od 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania nie spełnia już kryteriów kwalifikujących do rejestracji domeny .fr.

Często Zadawane Pytania o domeny .FR i państwo Francja
Czy wymagana jest lokalna firma w kraju Francja?
TAK
Zarówno właściciel nazwy domeny oraz kontakt administracyjny muszą mieć lokalny adres na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) . Jeśli jeden z kontaktów nie posiada lokalnego adresu, można skorzystać z naszej usługi Trustee Service dla obu kontaktów; usługa Trustee Service nie może być użyta w przypadku tylko jednego z dwu kontaktów. Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, dla firm z UK również będzie konieczne skorzystanie z darmowej usługi Lokalnego Agenta.
Czy wymagany jest kontakt administracyjny w kraju Francja?
TAK
Zarówno właściciel nazwy domeny oraz kontakt administracyjny muszą mieć lokalny adres na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu (EFTA) . Jeśli jeden z kontaktów nie posiada lokalnego adresu, można skorzystać z naszej usługi Trustee Service dla obu kontaktów; usługa Trustee Service nie może być użyta w przypadku tylko jednego z dwu kontaktów. Po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, dla firm z UK również będzie konieczne skorzystanie z darmowej usługi Lokalnego Agenta.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji domen w kraju Francja?
NIE
Znak handlowy zarejestrowany w Unii Europejskiej lub państwie członkowskim już nie jest wystarczający, aby mieć prawo zarejestrować nazwę w domenie .FR. Ubiegający się musi mieć siedzibę na terenie Unii Europejskiej lub Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. Sprawdź naszą usługę Trustee Service dla wnioskodawców spoza Europy.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Niemożliwa jest rejestracja nazw domen .FR zawierających znaki spoza zakresu ASCII.
Czy można rejestrować domeny funkcjonalne dla .FR?
Nie dotyczy
Istnieją pewne ograniczenia prawne co do rodzaju nazw domen dozwolonych w kraju Francja. Prosimy o wcześniejszy kontakt, jeżeli planujesz ubiegać się o domenę funkcjonalną .FR.
Ile czasu potrzeba, aby zarejestrować domenę .FR?
1 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .FR w kraju Francja trwa 1 dzień/dni. Staramy się złożyć wniosek tak szybko jak jest to tylko możliwe. Jednak nie mamy wpływu na francuskie instytucje domenowe oraz nie możemy udzielić gwarancji na szybkość aplikacji wniosku.
Jaka jest dozwolona minimalna ilość znaków dla domen .FR?
3
Niemożliwe jest ubieganie się o nazwy domen .FR z mniejszą ilością znaków niż 3.
Jaka jest dozwolona maksymalna ilość znaków dla domeny .FR?
63
Niemożliwe jest ubieganie się o nazwy domen .FR z większą ilością znaków niż 63.
Czy francuskie nazwy domen można zarejestrować więcej niż jedną?
TAK, nieograniczona
Aplikant może zarejestrować nieograniczoną liczbę domen w końcówce .FR.
Czy muszę skonfigurować moje pola DNS?
TAK
Jeśli chcesz korzystać ze swoich nazw serwerów (DNS), wszystkie wskazane serwery muszą być skonfigurowane poprawnie i odpowiadać dla wybranej domeny.
Czy są dostępne inne rozszerzenia związane z krajem Francja?
TAK

Tak, francuskie rozszerzenia są dostępne w Web Solutions. Część z nich może nie wymagać obecności lokalnej oraz mogą być bez ograniczeń prawnych. Prosimy o sprawdzenie dostępności końcówek dla kraju Francja poniżej:

Przedstawicielstwo lokalne dla francuskie domen .FR

Please note that the Trustee Service for Francja is offered free of charge!
If you have no local presence in Francja, but would like to register a .FR domain name, simply select Local Presence/Trustee Service during the order process.

Usługa Lokalnego Agenta dla domen .FR jest wolna od opłat

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Lokalnego Przedstawicielstwa na francuskie domeny lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, proszę kontaktować się z naszą obsługą klienta.

Jak przeprowadzić transfer domen do Web Solutions?

Wymagane informacje:

  • Wprowadź w pole formularza domeny, które chcesz przenieść do Web Solutions
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. osoba z obsługi klienta w Web Solutions skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie przeniesienia domeny

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli posiadasz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu

Polityka prywatności

SZCZEGÓŁY KLIENTA

Proszę uzupełnić pełną nazwę firmy, w tym formę prawną taką jak Ltd., Inc., SARL, GmbH, itp. Maksymalnie dozwolonych 100 znaków.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić imię. Maksymalnie dozwolonych 50 znaków.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić adres. Maksymalnie dozwolonych 50 znaków. Jeśli Twoja firma posiada własny kod pocztowy, a tym samym nie ma adresu, powtórz nazwę firmy w tym polu.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić miasto - Maksymalnie dozwolonych 50 znaków. Proszę uzupełnić kod pocztowy - Maksymalnie dozwolonych 10 znaków.
Pole wymagane. Proszę wybrać swoje państwo.
Pole wymagane. Format e-mail musi być poprawny, np. email@email.com. Maksymalnie dozwolonych 100 znaków.
Pole wymagane. Dozwolone tylko cyfry/liczby.

Domeny do przeniesienia

To pole jest opcjonalne. Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub uwagi dotyczące naszego modułu pre-rejestracji lub masz dodatkowe pytania proszę o wpisanie ich w polu komentarza.
Wybierz…

Weryfikacja

Legenda

- najedź i zobaczyć podpowiedź
* - uzupełnij pola, które są wymagane
- ochrona spam jest niezweryfikowana
- ochrona spam jest zweryfikowana

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji o Lokalnej Obecności / Usłudze Lokalnego Przedstawicielstwa w kraju Francja, masz pytania dotyczące rejestracji domeny .FR lub transferu domeny, prosimy o kontakt pod adresem relations@web-solutions.eu lub telefonicznie: +44 (0) 20 4571 1971