Wprowadź nazwę domeny .co.th, którą chcesz zarejestrować lub wybierz rozszerzenie i kliknij przycisk szukaj

.CO.TH przepisy w skrócie:

Firma lokalna lub międzynarodowy (nie tajski) znak handlowy są wymagane. Znak handlowy może być zarejestrowany w każdym kraju na świecie przy wykorzystaniu usługi Local Presence/Trustee Service w Tajlandii. Służymy pomocą w rejestracji znaku handlowego, codziennie, w jednorazowa oferta w cenie 200 USD. Po więcej szczegółów, prosimy o kontakt.

Opłata roczna: EUR 284.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 237.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.


Pełne przepisy dla domeny .CO.TH:

Przedstawicielstwo lokalne lub międzynarodowy znak handlowy jest wymagany. Właściciel znaku jak i sam znak handlowy może być z każdego kraju na świecie w kombinacji z naszą usługą Local Presence/Trustee Service w Tajlandii. Służymy pomocą w rejestracji znaku handlowego, codziennie, w jednorazowej cenie około 100-150 USD.PRZEPISY DOTYCZĄCE .CO.TH:

Z usługą Trustee Service przedstawicielstwo lokalne w żadnej formie nie jest konieczne, aby zarejestrować nazwę w domenie CO.TH w Tajlandii.

Jedynym wymaganiem jest aby nazwa domeny była identyczna ze znakiem handlowym zarejestrowanym gdziekolwiek na świecie.

Na przykład, znak towarowy zarejestrowany w USA, w którymś ze stanów USA, w Wielkiej Brytanii, EU/OHIM, Beneluksie, Japonii, Południowej Afryce czy Danii kwalifikowałby się do rejestracji odpowiadającej mu nazwy w domenie .CO.TH.Jeśli nie posiadasz identycznego znaku handlowego, służymy pomocą w rejestracji takowego w Tajlandii lub przez specjalistyczne biuro, które usługi rejestracji znaków handlowych sprawnie załatwia. Istnieją różne rozwiązania przy rejestracji znaków handlowych, najszybsze i najmniej kosztowne z nich to rejestracja codzienna w cenie około 100-150 USD. Rejestracja znaku towarowego w Tajlandii zajmuje więcej czasu, zazwyczaj 30-45 dni. Po bardziej szczegółowe informacje, proszę kontaktować się mailowo lub telefonicznie.Ani znak towarowy, ani jego posiadacz, ani ubiegający się o nazwę domeny nie musi pochodzić z Tajlandii. Przedstawicielstwo lokalne będzie zapewnione w ramach naszej usługi Trustee Service. Znak handlowy i nazwa domeny muszą być identyczne. Spacje mogą być usunięte lub zastąpione myślnikami.Obecnie nie ma limitu ilości nazw w domenie .CO.TH rejestrowanych przez klienta, pod warunkiem, że odpowiadają one identycznym znakom handlowym.

Znaki handlowe muszą być w pełni zarejestrowane. Wnioski nie są wystarczające.PROCEDURY, DOMENY .CO.TH, TAJLANDIA:

Aby zarejestrować nazwę w domenie .CO.TH w oparciu o zagraniczny znak handlowy, potrzebne są skany następujących dokumentów:1) Akt ustanowienia spółki ubiegającego się (musi to być ta sama firma, która jest posiadaczem znaku handlowego, w przeciwnym wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt)

2) Świadectwo rejestracji zagranicznego znaku towarowego (nie tajskiego)

3) Podpisane pełnomocnictwo pisemne (Power of Attorney (POA)) (możemy przesłać wzór)Note 1: Jeśli Akt ustanowienia spółki i/lub Świadectwo rejestracji znaku handlowego nie są w języku angielskim, należy dołączyć tłumaczenie na język angielski.Note 2: Pełnomocnictwo pisemne (POA) musi być wydrukowane na papierze firmowym ubiegającego się o nazwę domeny.

Nazwisko osoby podpisującej pełnomocnictwo, musi widnieć na świadectwie działalności spółki (Business Certificate) jako osoby upoważnionej. Alternatywnie, jeśli żadne nazwiska nie widnieją na świadectwie Business Certificate, sygnatariusz musi być Prezesem, Wiceprezesem, Kierownikiem lub Menedżerem spółki. Proszę upewnić się, że tytuł sygnatariusza widnieje na pełnomocnictwie..CO.TH ZASADY TWORZENIA NAZW:

Nazwa domeny i znaku towarowego musi być identyczna.

Jeśli znak towarowy składa się z kilku słów, spacje mogą być usunięte lub zastąpione myślnikami (-)..CO.TH KATEGORIE ZASTRZEŻONYCH NAZW DOMEN:

Poza wymienionymi poniżej, nie ma restrykcji i ograniczeń, pod warunkiem, że nazwy domeny nie naruszają w oczywisty sposób praw lokalnych lub praw osób trzecich.

Każdy nowy wniosek zostanie starannie zbadany w procesie sprzedaży.

- Pornografia (jeśli zakres tego zastrzeżenia nie jest jasny, prosimy o skontaktowanie się z nami)

- Hazard (jeśli zakres tego zastrzeżenia nie jest jasny, prosimy o skontaktowanie się z nami)

- Jakiekolwiek odniesienia do króla Tajlandii, jego rodziny lub posiadłości.

- Słowa, które są wulgarne lub o charakterze oszczerczym w szerokim znaczeniu

- Lokacje geograficzne w Tajlandii

- Słowa, które mogą urazić grupy religijne
- Słowa w konflikcie ze znanymi markami lub tajskimi firmami oraz znakami towarowymi

- Podstawowe terminy z wiązane z internetem lub komputerami (jeśli zakres zastrzeżeń nie jest jasny, prosimy o skontaktowanie się z nami)Spamowanie jest nie do zaakceptowania. Tajski rejestr domen bez uprzedzenia zawiesi lub anuluje nazwy, które okażą się związane z działalnością taką jak spamming, phishing lub innymi czynnościami uznawanymi jako nielegalne w Tajlandii.

Często Zadawane Pytania o domeny .CO.TH i państwo Tajlandia
Czy wymagana jest lokalna firma w kraju Tajlandia?
TAK
Tak, lub międzynarodowy znak handlowy. Web Solutions offeruje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .CO.TH, dostępną dla posiadaczy międzynarodowych znaków handlowych. Znak handlowy może być z każdego kraju na świecie. Służymy pomocą w rejestracji znaków handlowych, z dnia na dzień, w specjalnej cenie około 100-150 USD.
Czy wymagany jest kontakt administracyjny w kraju Tajlandia?
TAK
Kontakt administracyjny będzie zapewniony w ramach naszej usługi Trustee Service.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji domen w kraju Tajlandia?
TAK
Jakikolwiek znak handlowy może być użyty jako podstawa do rejestracji identycznej nazwy w domenie .CO.TH w połączeniu z naszą usługą Local Presence/Trustee Service w Tajlandii. Na przykład, znaki handlowe zarejestrowane w USA, Wielkiej Brytanii, Japonii lub Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrzenego (ang. OHIM) kwalifikują się. Ani znak handlowy, jego właściciel ani ubiegający się o nazwę domeny nie muszą pochodzić z Tajlandii lub mieć w niej przedstawicielstwo. To wszystko zapewnione zostanie w ramach naszej usługi Trustee Service. Znak handlowy i nazwa domeny muszą być identyczne. Spacje można pominąć lub zastąpić myślnikami.Jeśli nie posiadasz odpowiedniego znaku handlowego, oferujemy pomoc w rejestracji znaku w Tajlandii lub poprzez biuro specjalizujące się w szybkiej rejestracji znaków handlowych. Istnieją różne rozwiązania dotyczące rejestracji znaków handlowych, z najszybszą i najmniej kosztowną rejestracją w ciągu jednego dnia w wyjątkowej cenie około 100-150 USD. Rejestracja znaku handlowego w Tajlandii trwa dłużej, zazwyczaj 30-45 dni. Znaki handlowe muszą być w pełni zarejestrowane. Złożenie wniosku jest niewystraczające.

Po więcej informacji proszę kontaktować się drogą telefoniczną lub mailową.
Czy Web Solutions oferuje rozwiązania z agentem lokalnym?
TAK
Tak. Usługa Trustee Service zawiera wszystko łącznie z pełnomocnikiem, który zarejestruje domenę jak i lokalną osobą kontaktową (admin-c). Wszytko co potrzebujesz nam dostarczyć to dowód rejestracji znaku handlowego odpowiadającego nazwie domeny, gdziekolwiek na świecie. Jeśli nie posiadasz znaku towarowego, możesz skorzystać z naszej pomocy I zarejstrować znak szybko i tanio ( w ciągu tygodnia). Jako alternatywę, możesz rozważyć rejestrację nazwy w domenie .IN.TH, która nie wymaga znaków towarowych.
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Niemożliwa jest rejestracja nazw domen .CO.TH zawierających znaki spoza zakresu ASCII.
Czy można rejestrować domeny funkcjonalne dla .CO.TH?
TAK
Tak, dopóki dokładnie odpowiadają miedzynarodowemu zastrzeżonemu znakowi handlowemu z jakiegokolwiek kraju. Jeśli Twoja nazwa domeny związana jest z erotyką lub hazardem i chciałbyś skorzystać z naszej usługi Trustee Service, prosimy o skontaktowanie się z nami po wstępne zatwierdzenie.
Ile czasu potrzeba, aby zarejestrować domenę .CO.TH?
2 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .CO.TH w kraju Tajlandia trwa 2 dzień/dni. Staramy się złożyć wniosek tak szybko jak jest to tylko możliwe. Jednak nie mamy wpływu na tajskie instytucje domenowe oraz nie możemy udzielić gwarancji na szybkość aplikacji wniosku.
Jaka jest dozwolona minimalna ilość znaków dla domen .CO.TH?
2
Niemożliwe jest ubieganie się o nazwy domen .CO.TH z mniejszą ilością znaków niż 2.
Jaka jest dozwolona maksymalna ilość znaków dla domeny .CO.TH?
63
Niemożliwe jest ubieganie się o nazwy domen .CO.TH z większą ilością znaków niż 63.
Czy tajskie nazwy domen można zarejestrować więcej niż jedną?
TAK, nieograniczona
Lokalna firma może zarejestrować jedną nazwę domeny. Jednakże, właściciele międzynarodowych znaków handlowych mogą zarejestrować nieograniczoną liczbę nazw pod warunkiem, że są one odpowiednikiem znaku handlowego zarejestrowanego w jakimkolwiek kraju. Jeśli nie posiadasz odpowiedniego znaku handlowego, służymy pomocą w rejestracji. Koszt rejestracji w granicach 100-150 USD.
Czy są dostępne inne rozszerzenia związane z krajem Tajlandia?
TAK

Tak, tajskie rozszerzenia są dostępne w Web Solutions. Część z nich może nie wymagać obecności lokalnej oraz mogą być bez ograniczeń prawnych. Prosimy o sprawdzenie dostępności końcówek dla kraju Tajlandia poniżej:

Przedstawicielstwo lokalne dla tajskie domen .CO.TH

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi Przedstawicielstwa Lokalnego/Lokalnego Agenta na tajskie domeny, to Web Solutions, nasza lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .CO.TH.

Dopuszczalne typy domen .CO.TH:

Nazwy domen powiązane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami towarowymi mogą być rejestrowane za pośrednictwem naszej usługi Lokalnego Agenta dla domen .CO.TH. Jeżeli planujesz rejestrację domen związanych z hazardem, chatem online, zawartością erotyczną, reklamą lub podobną kategorią, to nazwy tych domen muszą zostać indywidualnie zaakceptowane wcześniej, a cena rejestracji domeny może ulec zmianie. Proszę napisz do nas na support@web-solutions.eu w celu sprawdzenia nazwy domeny.

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Tajlandia:

Wszystkie nazwy domenowe .CO.TH mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, to nasza firma dostarczy dane nazw serwerów dla Twoich domen nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) na tajskie domeny z usługą Przedstawicielstwa Lokalnego:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .CO.TH, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Lokalnego Przedstawicielstwa dla Tajlandia – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na support@web-solutions.eu. Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych warunkach ogólnych prowadzenia działalności w

Ograniczenia:

Web Solutions będzie oferować przedstawicielstwo lokalne w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma Web Solutions nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj tajskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .CO.TH rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Tajlandia.

tajskie nazwy domenowe - Przetrzymywanie .CO.TH z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .CO.TH w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostać spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .CO.TH z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .CO.TH z usługą Przedstawicielstwa Lokalnego (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Lokalnego Przedstawicielstwa na tajskie domeny lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, proszę kontaktować się z naszą obsługą klienta.

Jak przeprowadzić transfer domen do Web Solutions?

Wymagane informacje:

  • Wprowadź w pole formularza domeny, które chcesz przenieść do Web Solutions
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. osoba z obsługi klienta w Web Solutions skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie przeniesienia domeny

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli posiadasz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu

Polityka prywatności

SZCZEGÓŁY KLIENTA

Proszę uzupełnić pełną nazwę firmy, w tym formę prawną taką jak Ltd., Inc., SARL, GmbH, itp. Maksymalnie dozwolonych 100 znaków.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić imię. Maksymalnie dozwolonych 50 znaków.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić adres. Maksymalnie dozwolonych 50 znaków. Jeśli Twoja firma posiada własny kod pocztowy, a tym samym nie ma adresu, powtórz nazwę firmy w tym polu.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić miasto - Maksymalnie dozwolonych 50 znaków. Proszę uzupełnić kod pocztowy - Maksymalnie dozwolonych 10 znaków.
Pole wymagane. Proszę wybrać swoje państwo.
Pole wymagane. Format e-mail musi być poprawny, np. email@email.com. Maksymalnie dozwolonych 100 znaków.
Pole wymagane. Dozwolone tylko cyfry/liczby.

Domeny do przeniesienia

To pole jest opcjonalne. Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub uwagi dotyczące naszego modułu pre-rejestracji lub masz dodatkowe pytania proszę o wpisanie ich w polu komentarza.
Wybierz…

Weryfikacja

Legenda

- najedź i zobaczyć podpowiedź
* - uzupełnij pola, które są wymagane
- ochrona spam jest niezweryfikowana
- ochrona spam jest zweryfikowana

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji o Lokalnej Obecności / Usłudze Lokalnego Przedstawicielstwa w kraju Tajlandia, masz pytania dotyczące rejestracji domeny .CO.TH lub transferu domeny, prosimy o kontakt pod adresem relations@web-solutions.eu lub telefonicznie: +44 (0) 20 4571 1971