Wprowadź nazwę domeny .in.th, którą chcesz zarejestrować lub wybierz rozszerzenie i kliknij przycisk szukaj

.IN.TH przepisy w skrócie:

Dostępne dla firm z siedzibą w Tajlandii lub osób indywidualnych, które są obywatelami lub rezydentami Tajlandii. Dodatkowo, Web Solutions oferuje usługę Local Presence Service dla nazw w tej domenie

Opłata roczna: EUR 240.00
Opłata roczna za usługę Local Presence/Trustee (jeśli dotyczy): EUR 240.00

Usługi DNS oraz przekierowanie stron www są dostępne nieodpłatnie.


Pełne przepisy dla domeny .IN.TH:

Dostępne dla firm z siedzibą w Tajlandii lub osób indywidualnych, które są obywatelami lub rezydentami Tajlandii. Dodatkowo, Web Solutions oferuje usługę Local Presence Service dla nazw w tej domenie

Często Zadawane Pytania o domeny .IN.TH i państwo Tajlandia
Czy wymagana jest lokalna firma w kraju Tajlandia?
TAK
Ubiegający się musi być z Tajlandii. Web Solutions dodatkowo oferuje usługę Trustee Service dla nazw w domenie .IN.TH.
Czy wymagany jest kontakt administracyjny w kraju Tajlandia?
TAK
Kontakt administracyjny będzie zapewniony w ramach naszej usługi Trustee Service.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji domen w kraju Tajlandia?
NIE
Niestety posiadanie znaku towarowego w Tajlandia ani nigdzie indziej, nie umożliwia ani nie upraszcza rejestracji domen .IN.TH.
Czy Web Solutions oferuje rozwiązania z agentem lokalnym?
TAK
Usługa Trustee Service zawiera zarówno pełnomocnika, który zarejestruje domenę jak i lokalny kontakt administracyjny (admin-c).
Czy dostępne są domeny z lokalnymi znakami diakrytycznymi (IDN)?
NIE
Niemożliwa jest rejestracja nazw domen .IN.TH zawierających znaki spoza zakresu ASCII.
Czy można rejestrować domeny funkcjonalne dla .IN.TH?
TAK
Każda liczba nazw domen może być zarejestrowana. Nie ma ograniczeń co do rejestracji nazw domen pod warunkiem, że nazwa nie narusza prawa lokalnego.
Ile czasu potrzeba, aby zarejestrować domenę .IN.TH?
3 dzień/dni
Zazwyczaj rejestracja domeny .IN.TH w kraju Tajlandia trwa 3 dzień/dni. Staramy się złożyć wniosek tak szybko jak jest to tylko możliwe. Jednak nie mamy wpływu na tajskie instytucje domenowe oraz nie możemy udzielić gwarancji na szybkość aplikacji wniosku.
Jaka jest dozwolona minimalna ilość znaków dla domen .IN.TH?
2
Niemożliwe jest ubieganie się o nazwy domen .IN.TH z mniejszą ilością znaków niż 2.
Jaka jest dozwolona maksymalna ilość znaków dla domeny .IN.TH?
63
Niemożliwe jest ubieganie się o nazwy domen .IN.TH z większą ilością znaków niż 63.
Czy tajskie nazwy domen można zarejestrować więcej niż jedną?
TAK, nieograniczona
Aplikant może zarejestrować nieograniczoną liczbę domen w końcówce .IN.TH.
Czy są dostępne inne rozszerzenia związane z krajem Tajlandia?
TAK

Tak, tajskie rozszerzenia są dostępne w Web Solutions. Część z nich może nie wymagać obecności lokalnej oraz mogą być bez ograniczeń prawnych. Prosimy o sprawdzenie dostępności końcówek dla kraju Tajlandia poniżej:

Przedstawicielstwo lokalne dla tajskie domen .IN.TH

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi Przedstawicielstwa Lokalnego/Lokalnego Agenta na tajskie domeny, to Web Solutions, nasza lokalna agencja lub reprezentant lokalny wyznaczony przez nas staną się prawnymi posiadaczami i kontaktami administracyjnymi danych domen .IN.TH.

Dopuszczalne typy domen .IN.TH:

Nazwy domen powiązane z nazwą firmy, produktami, usługami i znakami towarowymi mogą być rejestrowane za pośrednictwem naszej usługi Lokalnego Agenta dla domen .IN.TH. Jeżeli planujesz rejestrację domen związanych z hazardem, chatem online, zawartością erotyczną, reklamą lub podobną kategorią, to nazwy tych domen muszą zostać indywidualnie zaakceptowane wcześniej, a cena rejestracji domeny może ulec zmianie. Proszę napisz do nas na support@web-solutions.eu w celu sprawdzenia nazwy domeny.

Wybór serwera nazw domenowych DNS dla Tajlandia:

Wszystkie nazwy domenowe .IN.TH mogą być przechowywane na własnych serwerach nazw. Jeśli serwery nazw nie są określone, to nasza firma dostarczy dane nazw serwerów dla Twoich domen nieodpłatnie.

Certyfikat Użytkownika (User Certificate) na tajskie domeny z usługą Przedstawicielstwa Lokalnego:

Natychmiast po zarejestrowaniu domeny .IN.TH, przekażemy Ci Certyfikat Użytkownika (User Certificate), który określa Twoje prawa i warunki, na których świadczona jest usługa Lokalnego Przedstawicielstwa dla Tajlandia – z uwzględnieniem faktu, że jesteś uważany za prawowitego użytkownika nazw domenowych, z pełnymi uprawnieniami do definiowania ustawień technicznych, zarządzania i korzystaniem z domeny.

Jeśli chcesz przejrzeć przykładowy Certyfikat Użytkownika, proszę napisz do nas na support@web-solutions.eu. Niektóre warunki korzystania z usługi przedstawicielstwa lokalnego (Local Presence/Trustee Service) są również wymienione w naszych warunkach ogólnych prowadzenia działalności w

Ograniczenia:

Web Solutions będzie oferować przedstawicielstwo lokalne w miarę dostępności i nie może zapewnić gwarancji wobec nieprzewidzianych zakłóceń lub zaprzestania korzystania z usługi. Firma Web Solutions nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za straty poniesione przez naszych klientów, bezpośrednio lub pośrednio, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takich strat lub szkód.

Zarejestruj tajskie znaki handlowe!

Zawsze będzie istniało ryzyko związane z korzystaniem przedstawicielstwa lokalnego. Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci umocnili swoją sytuację prawną swoich domen .IN.TH rejestrując odpowiadające im znaki handlowe w Tajlandia.

tajskie nazwy domenowe - Przetrzymywanie .IN.TH z przedstawicielstwem lokalnym nie jest dozwolone!

Nie dopuszczalne jest wykorzystywanie przedstawicielstwa lokalnego dla domen .IN.TH w celu handlu nazwami domenowymi. Wyjątkowo mogą być potraktowane niektóre typy domen funkcjonalnych, w przypadku których musi zostać spisana umowa między stronami przed rejestracją domeny.

Nie spamuj przy użyciu swojej domeny .IN.TH z przedstawicielstwem lokalnym!

Jeśli planujesz wysyłać duże ilości maili ze swojej domeny .IN.TH z usługą Przedstawicielstwa Lokalnego (ponad 50 odbiorców jednocześnie), należy nas wcześniej poinformować i uzyskać uprzednią zgodę.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat usługi Lokalnego Przedstawicielstwa na tajskie domeny lub chciałbyś sprawdzić kopię dokumentu User Certificate, proszę kontaktować się z naszą obsługą klienta.

Jak przeprowadzić transfer domen do Web Solutions?

Wymagane informacje:

  • Wprowadź w pole formularza domeny, które chcesz przenieść do Web Solutions
  • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
  • Kliknij Send. osoba z obsługi klienta w Web Solutions skontaktuje się z Tobą, aby zrealizować zamówienie przeniesienia domeny

Informacje dodatkowe:

  • Jeśli posiadasz, dołącz kody autoryzacyjne (Auth. Codes). Jeśli nie, możesz przesłać je później
  • Jeśli to możliwe i stosowne, odblokuj domeny, aby były gotowe do transferu

Polityka prywatności

SZCZEGÓŁY KLIENTA

Proszę uzupełnić pełną nazwę firmy, w tym formę prawną taką jak Ltd., Inc., SARL, GmbH, itp. Maksymalnie dozwolonych 100 znaków.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić imię. Maksymalnie dozwolonych 50 znaków.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić adres. Maksymalnie dozwolonych 50 znaków. Jeśli Twoja firma posiada własny kod pocztowy, a tym samym nie ma adresu, powtórz nazwę firmy w tym polu.
Pole wymagane. Proszę uzupełnić miasto - Maksymalnie dozwolonych 50 znaków. Proszę uzupełnić kod pocztowy - Maksymalnie dozwolonych 10 znaków.
Pole wymagane. Proszę wybrać swoje państwo.
Pole wymagane. Format e-mail musi być poprawny, np. email@email.com. Maksymalnie dozwolonych 100 znaków.
Pole wymagane. Dozwolone tylko cyfry/liczby.

Domeny do przeniesienia

To pole jest opcjonalne. Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub uwagi dotyczące naszego modułu pre-rejestracji lub masz dodatkowe pytania proszę o wpisanie ich w polu komentarza.
Wybierz…

Weryfikacja

Legenda

- najedź i zobaczyć podpowiedź
* - uzupełnij pola, które są wymagane
- ochrona spam jest niezweryfikowana
- ochrona spam jest zweryfikowana

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji o Lokalnej Obecności / Usłudze Lokalnego Przedstawicielstwa w kraju Tajlandia, masz pytania dotyczące rejestracji domeny .IN.TH lub transferu domeny, prosimy o kontakt pod adresem relations@web-solutions.eu lub telefonicznie: +44 (0) 20 4571 1971