Wprowadź nazwę domeny, którą chcesz pre-rejestrować, wybierz rozszerzenie i kliknij przycisk szukaj

Dodaj Dodaj

Proszę wybrać zakładkę

Dane konta

Login musi zawierać od 6 do 6 znaków. Dozwolone znaki: a-z, A-Z, 0-9, '_' i '-'
Wymagane hasło. Hasło musi składać się od 6 do 16 znaków. Zdecydowanie radzimy założyć długie hasło zawierające cyfry i wielkie litery.

Wiadomość

To pole jest opcjonalne. Jeśli masz dla nas jakieś sugestie lub uwagi dotyczące naszego modułu pre-rejestracji lub masz dodatkowe pytania proszę o wpisanie ich w polu komentarza.

Weryfikacja

.ارامكو jest to nowa domena funkcjonalna najwyższego poziomu (IDN gTLD) ogłoszona przez ICANN, organ zarządzający domenami internetowymi. Celem programu nowych gTLD jest zwiększenie konkurencji, innowacji i wyboru dla klientów. Możesz jej jako okazję do uzyskania idealnej domeny, która wcześniej została przechwycona przez kogoś innego. Wprowadzenie domeny z rozszerzeniem .ارامكو jest podzielona na 3 fazy: Pre-rejestracja, Sunrise i Landrush. Po okresie Landrush domena .ارامكو stanie się domeną publiczną, a rejestracja będzie dostępna dla wszystkich (Ogólnie Dostępna).

Prerejestracja
(dostępna dla podmiotów nieposiadających znaku towarowego, do momentu wejścia domeny w fazę Ogólnej Dostępności)
Wolny od opłat i niewiążący sposób, aby zabezpieczyć nową domenę. Wykazanie zainteresowania daną domeną i ewentualne zarejestrowanie nazwy w domenie .ارامكو, gdy będzie dostępna do rejestracji.
Sunrise
(czas trwania około 30-60 dni)
Okres w fazie aktywacji domeny .ارامكو przed rozpoczęciem rejestracji ogólnej dla końcówki .ارامكو, który umożliwia właścicielom marek/znaków towarowych zarejestrowanie lub zablokowanie powiązanych nazw domen. Zobacz naszą usługę rejestrowania znaków towarowych w TMCH.
Wycofano
(czas trwania około 30 dni)
Początkowa faza wdrożenia dla ogólnej dystrybucji, gdy ktokolwiek (zazwyczaj firmy) może złożyć wniosek o nazwę domeny .ارامكو. Rejestracje w fazie Landrush zazwyczaj NIE są typową kolejką pierwszeństwa. Zduplikowane zgłoszenia są licytowane między stronami chcącymi zarejestrować identyczną nazwę domeny.
Ogólnie Dostępna
(bezterminowo po fazie Landrush)
W końcu, nazwy domen z rozszerzeniem .ارامكو będą ogólnie dostępne w normalnych cenach detalicznych według kolejności zgłoszeń. Wnioskodawca może starać się o wcześniej pre-rejestrowane domeny w końcówce .ارامكو. Podczas rejestracji domena jest oficjalnie zarezerwowana i zarejestrowana w czasie rzeczywistym.

Jeśli nie jesteś właścicielem marki, zanim domena stanie się ogólnie dostępna możesz brać udział tylko w pierwszej fazie i pre-rejestrować nazwy domen w końcówce .ارامكو. Korzystanie z naszego modułu pre-rejestracji jest bezpłatne i nie zobowiązuje do późniejszego zakupu domen. Otrzymasz bieżące informacje na temat swoich pre-rejestrowanych domen, w tym informacji na temat cen i przepisów, kiedy te zostaną ogłoszone przez rejestr właściwy dla danej domeny funkcjonalnej. Należy pamiętać, że pre-rejestracja nazwy domen .ارامكو nie jest kolejką do rejestracji. Nasza firma dołoży wszelkich starań, ale nie możemy zapewnić żadnej gwarancji, że pre-rejestracja w konsekwencji doprowadzi do udanej rejestracji wybranej domeny w rozszerzeniu .ارامكو.
Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje prawa do określonej domeny, sprawdź naszą usługę Zarządzania Znakami Towarowymi, która oferuje właścicielom marki prosty, lecz skuteczny sposób monitorowania i ochrony swoich znaków. Jest to również jedyny sposób, dzięki któremu właściciele znaków towarowych mogą uczestniczyć w wyznaczonych okresach Sunrise.
Dla osób nie posiadających znaków towarowych pre-rejestracja nazw domen .ارامكو będzie dostępna do ogłoszenia ogólnej dostępności domeny.

Często Zadawane Pytania o domeny .ارامكو w kategorii IDN
Co to są nowe gTLD?
gTLD (Generic Top Level Domain) jest zbiorem znaków po kropce na końcu adresu strony. Setki nowych rozszerzeń domen (nowe gTLD), takich jak .SPORT, .ART lub .WEB, są wprowadzane do internetu jako alternatywa dla adresów .COM lub .NET.
Dlaczego powinienem zarejestrować domenę .ارامكو?
Możesz dowolnie wybrać spośród setek rozszerzeń domen dopasowanych do potrzeb Twojej strony internetowej, aby nadać jej unikalną tożsamość w sieci. Ponadto, z końcówką .ارامكو Twoja strona może częściej pojawić się w wynikach wyszukiwania i generować większy ruch na stronie www.
Kiedy domena .ارامكو będzie dostępna?
Daty każdej fazy zależą od rejestru zarządzającego nowymi domenami (new gTLDs). W przypadku .ارامكو, szczegółowe terminy zostaną opublikowane, gdy tylko zostaną podane do wiadomości publicznej. W chwili obecnej dostępne są następujące informacje:
Sunrise: TBA
Landrush/Program wczesnej dostępności: TBA
Ogólnie Dostępna/Wypuszczona: TBA
Dlaczego powinienem dokonać pre-rejestracji domeny .ارامكو?
Będziemy informować Ciebie na bieżąco o wszystkich wydarzeniach związanych z Twoją pre-rejestracją domeny .ارامكو, w tym informacje o cenach i przepisach, gdy zostaną ogłoszone przez rejestr odpowiedzialny za domeny .ارامكو.
Czy pre-rejestracja .ارامكو coś kosztuje?
Korzystanie z naszego modułu pre-rejestracji (gTLD pre-registration) jest bezpłatne i bez zobowiązania aż do zakupu. Należy pamiętać, że pre-rejestracja .ارامكو nie jest kolejką. Pomimo tego, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, nie możemy zapewnić żadnego rodzaju gwarancji, że pre-rejestracja rzeczywiście doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny .ارامكو.
Czy są jakieś ograniczenia dotyczące pre-rejestracji domeny .ارامكو?
Nie, w Web Solutions możesz za darmo dokonać pre-rejestracji tylu domen [nowych gTLD] ile chcesz. Jednak, pomimo że dołożymy wszelkich starań, nie możemy dać żadnej gwarancji, że rejestracja wstępna doprowadzi do pomyślnej rejestracji wybranej domeny w .ارامكو.
Czy znaki towarowe są użyteczne przy rejestracji domeny .ارامكو?
Jeśli jesteś właścicielem marki, ważne jest, aby zarejestrować swój znak towarowy w Trademark Clearinghouse (TMCH) przed opublikowaniem domeny .ارامكو. Marki są chronione przez TMCH na dwa sposoby: poprzez Usługę Sunrise i Usługę Zastrzeżenia Znaków Towarowych. Web Solutions dodatkowo oferuje usługę Zarządzania Zgłoszeniami TMCH. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.
Czy jestem zobligowany zarejestrować domenę .ارامكو, którą pre-rejestrowałem?
Pre-rejestracja domen .ارامكو w Web Solutions jest bezpłatna i nie zobowiązuje do kupna nazwy domeny w późniejszym czasie. Wyrażając swoje zainteresowanie domeną .ارامكو i jej pre-rejestracją, możesz być pewny pomocy z naszej strony, będziemy informować Cię na bieżąco o wszelkich zmianach dotyczących .ارامكو.
Dlaczego powinienem pre-rejestrować domenę .ارامكو w Web Solutions?
Założona w 1998 roku, firma Web Solutions jest uznanym rejestratorem domen i akredytowanym agentem Trademark Clearinghouse z wieloma osiągnięciami i szeroką bazą zadowolonych klientów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat procesu rejestracji wstępnej, proszę skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej na support@web-solutions.eu lub dzwoniąc pod numer +44 (0) 20 4571 1971.
Czy każdy może zarejestrować nazwę domeny .ارامكو?
Wymagania rejestracyjne mogą być różne dla każdego rozszerzenia w zależności od kategorii, do której należą i rejestru, który je oferuje.
Gdzie mogę hostować domeny .ارامكو?
Web Solutions' services include hosting and email service for .ارامكو. To order hosting, email service and SSL certificates, click here or contact our Support Team at support@web-solutions.eu or via phone on +44 (0) 20 4571 1971.
Czy muszę skonfigurować moje pola DNS?
Wszystkie nazwy domen .ارامكو mogą być przechowywane na własnych serwerów nazw. Jeżeli nie posiadasz określonych nazw serwerów, nasza firma dostarczy DNS bezpłatnie dla Twoich domen .ارامكو.
Rights protection mechanism

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat końcówek domeny .ارامكو, masz jakieś pytania dotyczące domen z kategorii IDN lub usługi pre-rejestracji, skontaktuj się z nami na relations@web-solutions.eu lub telefonicznie: +44 (0) 20 4571 1971